שחייה טיפולית – הידרותרפיה​

בית הספר לשחייה של ניצן אביב, מעמיד לרשותכם מערך מקצועי וממוקד של מדריכים ואביזרים לשחייה טיפולית, למגוון אוכלוסיות הזקוקות לאופי אחר של הדרכה וטיפול במים.

 

הטיפולים מתקיימים בקבוצות או באופן פרטי, בהתאם לצרכים וליכולות של כל תלמיד ומועברים הן על-ידי ניצן והן על-ידי צוות מקצועי ומיומן שנבחר בקפידה.

 

ניצן אביב גאה להעניק לתושבי אזור השרון את הטיפול הטוב ביותר שיש לתחום להציע ועושה זאת ברגישות רבה ותמיד מתוך הבנה והתחשבות ביכולות ובחזקות של התלמיד, מהן אפשר לצמוח ולהתקדם.

טיפולים

שחייה טיפולית נועדה לקחת את השחייה כספורט עם ערכים ויתרונות רבים ולנצל אותם להקניית הרגלים בריאים לתלמידים מבחינה פיזית והתנהגותית.

למשל ילד עם חגורת כתפיים חלשה יעזר בתרגילי השחייה כדי לחזק את הכתפיים.

ילד עם קשיים של קשב וריכוז יעזר בתחילה במשימות מאוד ממוקדות ברמת מורכבות קלה וימשיך לרמה מורכבת יותר, כך יבנה את הביטחון העצמי שלו ועל הדרך גם ילמד וישתפר בשחייה, עולם המים מאוד מתאים במקרים של קשב וריכוז, כאשר הילד במים המים ממסכים לו חלק גדול מהגירויים סביב, המגע עם המים אשר עוטפים אותו מספק לו תחושה נעימה וגירוי שהוא צריך, יחד עם זאת בזמן השחייה האוזניים מתמלאות מים כך ששומע פחות הפרעות מהסביבה ומצליח להמשיך להתמקד במשימה.

Logo Nitzan Aviv