"ניצן אביב" – בית הספר לשחייה וטיפולי הידרותרפיה

התחלנו בשרון ועברנו לדרום - חזרנו הביתה

בית הספר לשחייה "ניצן אביב" התחיל את דרכו בהצלחה רבה באזור השרון (מכון וינגייט, בית יהושע ואבן יהודה), כיום נמצא בישוב באר אורה אשר בערבה הדרומית, מציע לכם פעילות ספורטיבית מגוונת ומאתגרת בבריכת השחייה, בשעות אחר הצהריים. בית הספר מנוהל על-ידי ניצן אביב, בעל תואר ראשון ושני בחינוך גופני, מאמן שחייה בכיר ומטפל מוסמך בהידרותרפיה, אשר ניהל בשנים האחרונות את הבריכה הלימודית לשחייה במכון וינגייט. ניצן, שמביא לתלמידיו גישה אישית וייחודית, לצד הבנה עמוקה של עולם השחייה, הצליח לבנות לעצמו מוניטין גבוה ובצדק, כאחד מטובי המורים לשחייה בשרון והיום מביא איתו את כל הידע לדרום במקום בו הלב שוכן ובסביבת עיר הולדתו.

 

את המים מכיר ניצן כבר מילדותו באילת והרצון לעבוד עם אנשים היה ברור לו מאז שהתחיל לתכנן את עתידו המקצועי. לאחר שהשלים לימודי תואר ראשון ושני בחינוך גופני ואף הוסיף לעצמו הסמכה בהידרותרפיה, נבחר ניצן לנהל את בית הספר לשחייה של מכון וינגייט, אחראי על חוגי השחייה והאימונים הפרטיים.

 

"במהלך שנות עבודתי כמאמן וכמורה לחינוך גופני, הכרתי הרבה מאוד ילדים ונערים וגם מבוגרים", מספר ניצן, "שלא מצאו עניין בפעילות ספורטיבית של משחקי כדור, ריצות, קפיצות או אומנויות הלחימה והריקוד, אבל כן מצאו בשחייה את השילוב המנצח עבורם, בין פעילות גופנית ספורטיבית, לבין הנאה ופיתוח ההישגיות האישית".

 

ב-2005 פתח ניצן את בית הספר לשחייה "סנפיר", בו הוא מתווה לצוות המדריכים המוסמכים שפועלים לצידו, את הכלים והניסיון שרכש, על מנת להעניק לתלמידים חוויה שמשלבת פעילות גופנית, הנאה, לימוד, עמידה באתגרים ופיתוח השגיות אישית. ב-2012 לאור ההצלחה שמתבססת על גישתו ושיטת הלימוד של ניצן, בחר לשנות את שם המותג ל- "ניצן אביב - בית הספר לשחייה" והתאים לו לוגו ברוח ערכיו.

 

הפעילות ב"ניצן אביב" מסייעת לחיזוק חגורת הכתפיים, ליציבה ולשיפור הכושר הגופני ומטפלי הידרותרפיה מוסמכים מעניקים מענה למספר רב של בעיות, החל מ-ADHD, דרך משוקמי לב ועד אנשים בעלי מוגבלויות או צרכים מיוחדים.

ניצן, כמנהל ומדריך מקצועי ראשי, מקפיד על לימוד השחייה והתנועה במים בצורה הנכונה והבריאה ביותר, תוך חינוך לספורט והקניית ערכים אישיים וחברתיים לשיפור היכולות.

 

בתוך זמן קצר, בנה ניצן אביב, מערך שלם של מדריכים וסוגי שיעורים, המעניק הנאה צרופה לתלמידים, תוך דבקות באותם ערכים עליהם מושתת המקום – ספורטיביות, הקשבה, גמישות והשגיות. בין אם מדובר בשיעורי שחייה לילדים ולקהל הבוגר ובין אם מדובר בשחייה טיפולית, "ניצן אביב" נוסד כדי להביא לתלמידיו את אותו ערך מוסף, שבזכותו הפך לאפשרות הטובה ביותר ללימוד ושיפור השחייה ולטיפול במים.

חותרים

להצלחה​

ניצן אביב

מנהל בית הספר לשחייה 'ניצן אביב', בעל תואר ראשון ושני לחינוך גופני, מומחה לאימון שחייה והידרותרפיסט מוסמך, מציע לתלמידיו את הידע והניסיון המקצועיים ביותר, לצד הגישה האישית, הסבלנות והאמון, דרך חתירה ללא לאות עד להצלחה.​​

 אודות 

מכון "וינגייט" - שלוש בריכות: אולימפית, לימודית (חצי אולימפית) ובריכה המיועדת לפעוטות.​

אבן יהודה - בריכה מקורה, מחוממת ואינטימית, מתאימה להידרותרפיה ולשיעורים פרטיים.​

"ניצן אביב" – בית הספר לשחייה וטיפולי הידרותרפיה

פעילות "ניצן אביב - בית הספר לשחייה"

Logo Nitzan Aviv