חותרים להצלחה

אימון שחייה קבוצתי - חוג שחייה לבני נוער

 

ב"ניצן אביב" חותרים להצלחה 

 

הפעילות בחוג

אימון כושר למשך 30 דקות: החוג מתחיל בשלושים דקות של אימון כושר מחוץ לבריכה, בחלק זה השחיינים עושים חימום יעיל לכל הגוף, ועוברים לתרגילי חיזוק  פלג הגוף העליון והתחתון בעזרת תרגילי משקל גוף, גומיות, כדורי כוח ועוד... באימון גם משולבים תרגילים אירוביים לשיפור תפקוד לב ריאה ולסיום תרגילי קואורדינציה ומתיחות.

בזכות אימון הכושר השחיינים מתחזקים ומשפרים את יכולתם בכל מרכיבי הכושר: מהירות, זריזות, כוח, גמישות ונוסף על כך ניתן דגש חשוב בשיפור הקואורדינציה וסבולת לב-ריאה, אימון הכושר משפר את יכולות השחיין במים ומחוצה להם ולאחר תקופה רואים את השחיינים עוברים ליציבה בריאה וזקופה יותר.

 

אימון שחייה למשך שעה במים: השחיינים מתרגלים את הסגנונות שהם יודעים עם חידודים ודגשים ספציפיים לכל שחיין כיצד עליו לייעל את יכולת השחייה ולהביאו לרמת השחייה הגבוהה ביותר שניתן. שחייני החוג כבר עושים אימון מלא הנותן דגש בכל מפגש על נקודות חדשות ומגוונות, ניתנים דגשים בכל הסגנונות ומביאים אותם לרמה גבוהה עוד יותר, משפרים מהירות תוך שמירה על טכניקה נכונה, לאורך השנה ניתן לראות את השחיינים נבנים ומתחזקים ומגיעים לנפחי אימון הולכים וגדלים.

למי מתאים החוג: שחיינים אשר כבר שחו בקבוצות לפחות שנה והשלימו לפחות שני סגנונות ברמה טובה.

ימים ושעות הפעילות: ימי ראשון 18:00-19:30  בבריכה האולימפית (50מ'), יתווספו ימים ושעות לפי ביקוש.

ניצן אביב

 

מנהל בית הספר לשחייה 'ניצן אביב', בעל תואר ראשון ושני לחינוך גופני, מומחה לאימון שחייה והידרותרפיסט מוסמך, מציע לתלמידיו את הידע והניסיון המקצועיים ביותר, לצד הגישה האישית, הסבלנות והאמון, דרך חתירה ללא לאות עד להצלחה.​

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

צרו קשר

ניצן אביב - מנהל ובעלים

052-3902963

 

דוא"ל nitznatz@gmail.com

שלח

שם

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

טלפון​

שדה חובה

​מייל

שדה חובה

שדה חובה