המלצות

 

ניר הייסר

ברצוני להמליץ על בית הספר לשחייה של ניצן אביב.שני הבנים שלי, בן 8 ובן 5, לומדים אצל ניצן שחייה. הבן הגדול לומד כבר שלוש שנים עם ניצן, והקטן התחיל ללמוד בשנה האחרונה עם אמיר.ניצן מלמד באופן מקצועי וחינוכי – מלבד טכניקת השחייה ניצן מסביר לתלמידים את ההיגיון שעומד מאחוריה, ומה תרומתה לגוף.שני בני החלו את לימודי השחייה מתוך חשש גדול, לא רצו להיכנס למים, ולא הסכימו להתנתק מקיר הבריכה. ניצן והצוות העובד איתו היו סבלניים ועשו כל דבר כדי ליצור ביטחון עצמי אצל הילדים בבריכה. לניצן טכניקות נהדרות ומגוונות להקנות לילדים ביטחון והבנה בבריכה ובשחייה. כמו כן לצוות יש אסרטיביות, הקפדה על משמעת – דבר היוצר אצל הילדים משמעת עצמית.היום בני הגדול שוחה בשלושה סגנונות, מרגיש חופשי ובטוח במים, לא להאמין שמדובר בילד שבתחילת הדרך היה מדובר בילד שרק ישב על שפת הבריכה והסכים רק לשחק עם רגליו במים.השיעורים מתקיימים בבריכה פרטית באבן יהודה, המיועדת ללימודי השחייה בלבד, ללא הסחות והפרעות. מחוממת בחורף, יותר מכל בריכה ציבורית שהכרתי וידידותית לילדים ולהורים המלווים.כל מי שחשוב לו שילדיו ידעו לשחות, וכמו כן, יעשו פעילות גופנית כלשהי, אני ממליץ על שיעורי שחייה בבית הספר לשחייה של ניצן אביב.

ניר הייסר.25.03.14

 

Vladimir Pupko

We first met Nitzan when our son was 5 years old. Nitzan has demonstrated all the best qualities of the trainer - patience, perseverance, developing excellent trusting relationship with the trainee.The swimming lessons with Nitzan have always been in a relaxing but demanding atmosphere. Today, 5 years later our son loves the water and swims various styles - thanks to Nitzan and his staff. I would recommend Nitzan as a swimming trainer without any reservatio

 

Baruch Bublil

 Nitazn manages the Snapir swimming coach in Wingate swimming pool. I would like to say that Nitzan has a deep knowledge of swimming area. he gives a good exercises which improves the swimming style and physical fitness. The atmosphere team is very good and the coachers are very kindly

 דורית גאון

ניצן בזכות קורס שיפור סגנון השחייה שעברתי אצלך הפכתי את השחייה לעוד ענף ספורט (בנוסף לריצות)שבו אני מתעסקת המקצוענות , היחס היו נפלאים, בהזדמנות אשמח לעבור עוד קורס בחתירה.

דורית גאון

תודה

 

לבנה אלפסי

ניצן לימד את הבן שלי שחייה בשלב שבו הבן שלי די פחד מכניסה למים. המקצועיות ,הרגישות וההתחברות הטבעית של ניצן  לילדים ( ובכלל) אפשרו לו ליצור קשר עם בני ,שהיה די ביישן. הידע והסבלנות שניצן הפגין בלימוד השחייה לבני הובילו לתוצאות טובות, בני למד לשחות והכי חשוב למד לאהוב את השחייה. אני רוצה לציין גם את שלומית שעובדת עם ניצן ומלמדת חלק מהילדים והקבוצות. שלומית לימדה את בני סגנונות שחייה והייתה נפלאה. ממליצה בחום על ניצן וצוותו ואני בטוחה שיזכו להצלחה גדולה.

לבנה אלפסי

 

ניב זמורה

רציתי להודות לך על תקופה נפלאה שבה אימנת אותי בקורס לשיפור סגנון שחייה. הייתי אז סטודנט באוניברסיטת תל אביב, וההגעה לאימונים בוינגייט היתה כרוכה בנסיעות ארוכות פעמיים בשבוע, ועדיין אני יכול להגיד בלב שלם שזה היה שווה את זה. אתה הפגנת סבלנות ומקצועיות ונתת לי כלים להשתפר. השינוי היה מדהים ותוך מספר אימונים התחזקתי והרגשתי על בשרי ש"נפש בריאה בגוף בריא". העבודה בקבוצה היתה מדרבנת ומהנה. ידעת איך להקדיש לכל אחד את מירב תשומת הלב והגיבוש שנוצר בין חברי הקבוצה היה סיבה נוספת לעזוב הכל בכל מצב ולקפוץ למים. לצערי היום אין לי כבר אפשרות לחזור לאימונים בבריכה בגלל שעות עבודתי, אבל הזיכרון הטוב נשאר. תודה!

ניב זמורה

 

קארן

ניצןאנחנו מאוד מרוצים מחוג השחייה בוינגייט. המדריכים מקצועיים והשירות מעולה. אנחנו כבר שנה שנייה ברציפות וממליצים בחום.

תודה, 

קארן

 

רויטמן נטליה

שלום, בתי בת השבע לומדת בבית ספר לשחייה "ניצן אביב" החל מהקיץ השנה. בזכות המדריכים הנפלאים, היא מגיעה עם רצון רב לאימונים בבית הספר. האימון כולל חימום יבש ושיעור שחייה בבריכה הלימודית במכון "וינגייט" ומתבצע ברוח ספורטיבית. באימון משולבים משחקים מסוגים שונים שנותנים הנאה רבה לילדים. בית הספר דואג לאביזרים הנדרשים עבור שיעורי השחיה, שפותר את ההורים מרכישת האביזרים באופן עצמאי. אני רוצה להודות לניצן אביב ולמדריכים לירון ואלמוג על ההשקעה הרבה ועל היחס האישי והחם.

ישר כוח!

בברכה

רויטמן נטליה, אמא של נועה

ניצן אביב

 

מנהל בית הספר לשחייה 'ניצן אביב', בעל תואר ראשון ושני לחינוך גופני, מומחה לאימון שחייה והידרותרפיסט מוסמך, מציע לתלמידיו את הידע והניסיון המקצועיים ביותר, לצד הגישה האישית, הסבלנות והאמון, דרך חתירה ללא לאות עד להצלחה.​

GlobalEx         טל: 03-6760602

ת.ד. 7639, רמת גן מיקוד 52176

צרו קשר

ניצן אביב - מנהל ובעלים

052-3902963

 

דוא"ל nitznatz@gmail.com

שלח

שם

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

 

טלפון​

שדה חובה

​מייל

שדה חובה

שדה חובה